Konusu " Eğer teknolojinin tüm gereksinimlerinizi karşıladığı, çalışmak zorunda olmadığınız bir dünyada yaşıyor olsaydınız, yaşam seçimleriniz neler olurdu? "

Yazar Rumuzu:rhopsody 4219
Eser Sıra Numarası:210113eser03


                                                   PARALEL EVREN
     Burdan 2000 yılı insanlarına söylemek istediğim önemli şeyler var.Bildiğiniz üzere şuan sizler 3.boyuttasınız 3.boyutta her şey normal, dünya normal, teknolojiniz yavaş yavaş ilerliyor. 5 yıl içinde önemli şeylere adım atacaksınız. Ama asıl olay 2012 yılından sonra başlıyor. 2012 yılında Dünya paralel evrenden çıkıyor. 26 milyon yılda bir olan Güneş patlaması Dünyanın 0 noktasından geçiyor. İnsanlık 4.boyuta geçiyor. Bu süreçte ölümler artıyor. Mutasyonlar artıyor. Uzay çağı başlıyor. Uzayda yolculuklar başlıyor. İnsanlık tarihinde çok önemli bir adım atılıyor. Güneş patlamasından korkmayın, kendinizi buna hazırlayın.

    İnsanlar uzayda yeni türler keşfediyor. Onların teknolojisini kendisine özeniyor. Klonlar artıyor. Askeri araçlar tek vuruşta bir şehri toz haline kadar getiriyor. Teknoloji o kadar ilerliyor ki bir kitabı tek okuyuşta ezberliyorlar. Uzay araçları ışık hızında ışınlanıyor. Aslında insanlarda biraz hazıra alışıyorlar. Bu yazıyı kalem kullanmadan zihnimden kağıda geçiriyorum.“2000 yılı insanları, Teknoloji başlıyor.”